Çalışma Saatlerimiz: Pts - Cts - 09:00 - 18:00, Pazar Günleri Kapalı
0212 231 00 00
BAYİLİK & FRANCHİSE

Leyla İNANIR Kozmetik & Medikal imalat, ithalat, ihracat, Das Institut Franchise Güzellik Salonları, Skinolojist Franchise Güzellik Akademileri

Leyla İNANIR Das INSTITUT

Franchising

Uluslararası güzellik enstitüleri Dünyanın her ilinde, ailemize değerli bireyler arıyor. 1972’den bugüne güveninizden dolayı teşekkür ederiz!

Neden ailemize katılmalısınız?

Bir güzellik salonunuz veya kuaförünüz var ise ve hala MİLYONER değilseniz, Müşteriniz yok! Yeterli bilginiz yok! Bilmediğinizi de bilmiyorsunuz. Bilseniz kazanır ve doğru karar verebilirdiniz.
İşletme yönetimi yok! Biz;
Kişilere sunulan her daim PROBLEM+ ÇÖZÜM odaklı bir çalışma sistemimizin olması Yaklaşık 50 yıllık bir tecrübeye sahip olmamız,
Değerli Uzman Skinolojistler yetiştiriyor olmamız.
1972’den bugüne gelen Büyük Gücün altında sıkıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız,
5 ile 7 senede 1 milyon USD kar elde etmek istiyorsanız Vizyonunuz geniş ve gelecekte kendinizi iyi yerlerde görmek istiyorsanız,
Birlikten kuvvet doğar fikrine sahipseniz, aile sadakati ve güvenini hissetmek istiyorsanız.

ALIRKEN SORMANIZ GEREKEN ASIL SORULAR

Yatırımım bana ne kadar sürede döner ve garantilerim nelerdir. Bunu yazılı bir iş planı şeklinde görebilir miyim?
Neden franchise almalıyım veya neden sizi tercih etmeliyim?
Müşterilere oluşturduğunuz avantajlar nelerdir. Müşteri bizi neden tercih etmeli?
Müşteri trafiğini nasıl sağlıyoruz?
Personel eğitimlerimiz hangi düzeyde olacak?
Herhangi bir sorun karşısında, nasıl çözüm ortağımız oluyorsunuz?
Çalışma standartları nelerdir?
Hangi kurumsal programlar kullanılır?
Bu soruların detaylarını cevaplarını vereceğiz. Kısaca belirtmemiz gerekirse;

Potansiyeliniz yüksek ve yatırım gücünüz oranında 1 ila 3 yıl içerisinde yatırımınızın geri döneceğini size yazılı bir şekilde vererek garanti ediyoruz. Bunun nasıl gerçekleştiğini de detaylı iş planında size iyimser değil, tersine karamsar bir tablo ile gösteriyoruz. Bir kurumsal firmaya girerek marketing mix yani pazarlamanın P’ leri değimiz ve 11 ana maddeden oluşan altında ise 200’ den fazla olan İngilizce P ile başlayan saç ayaklarını hazır durumda kullanmak için tercih ediyoruz. Aksi halde bir işletme açtığımızda bunları ya eğitimlerle ya da tecrübelerle öğrenmemiz gerekecektir ki buda yaklaşık 10 yılınıza mal olacaktır. Bu 10 yıllık deneyimler içinde ne kadar maddi kayıplarınız olacaktır. Bunu da hesaplamak gerek. En önemli sorulardan birisi budur.

Müşteriler için mi ürün, yoksa ürünleriniz için mi müşteri arıyorsunuz? Bu franchise almak istediğiniz kurum üzerinde incelemeniz gereken en önemli konudur. Kullandığı ürünler piyasadaki markası önemli değil diğer ürünler gibi mi yoksa çok mu farklı? Peki bunu nasıl anlayabilirsiniz? Çok kolay incipedia.com a ücretsiz üye olarak kullanılan ürünleri analiz edebilirsiniz. Eğer ürünlerde bir tane bile kırmızı görüyorsanız, ürünler doğru ürün değildir. İkinci önemli konu ise, ucuz Çin cihazları mı kullanıyor yoksa yüksek kaliteli cihazlar mı kullanılıyor, kontrol etmelisiniz. Bununda kolay incelemesi alibaba.com adresinde cihazları görüyorsanız, alınan cihazların doğru cihaz olmadığını bilmelisiniz. Kısaca kaliteli ve doğru bir işletme müşterileri için doğru ürün ve cihazlar ile çalışan işletmelerdir. Kaliteli, doğru cihaz ve ürün kullanmayan, kısa süreli popülerlikle müşteri arayan işletmeler ilk 10 yıl içerisinde sektörden silinmişlerdir. 11P’ den biri olan Müşteri trafiği oluşturmanın bir işletme için en önemli konulardan biri olduğu elbette bilinmektedir. Yalnızca sosyal medya ile elde edebileceğiniz müşteriler sizi bir süre idare edebilir. Gerçek müşteri trafiği ise eğitimlerimizde detaylı şekilde anlatılacak olup, kısaca müşterilerinizi reklam ajansı olarak kullanmaktan geçer. Bu ise sadece doğru ürünleri ve cihazları kullanmakla mümkündür. Tüm personelimiz Skinoloji 1 eğitimini alır ve her 6 ayda bir yapılan yazılı ve sözlü sınavda en az 100 üzerinden 70 puan almak zorundadır.
Eğitmenler ise Skinoloji 1-2-3 eğitimlerinden 100 üzerinden 90 almak zorundadır. Aksi halde işine son verilir. Kim olduğu, ne kazandırdığının önemi yoktur. Bu sınavlar personelimizin mesleki eğitim seviyesinin ne kadar yüksek olduğunun göstergesidir. Normalde bir işletmeniz olsa siz tek beyin olarak hareket etmek zorundasınız. Yani tüm sorunların üstesinden tek başınıza kalkmanız gerekecektir. Oysa Leyla İNANIR Das INSTITUT ailesinde bir konu üzerine en az 15-50 eğitimli beyin odaklanarak çalışır. Gücün kaynağını ve enerjisini tahmin edebilirsiniz. Aynı şekilde çevreye ihtiyaç duyulursa aynı durum geçerlidir. YU Standartlarında çalışılmaktadır. Bunun için https://www.yu-standards.com Profesyonel salon sistemimiz http://skinology.de kullanılmaktadır. Ayrıca profesyonel muhasebe programında ise Mikro kullanılmaktadır.

Leyla İNANIR Das INSTITUT ve SİZ

Leyla İNANIR Das INSTITUT zincirinin yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi lisans imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda işletmecilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, hiçbir işletmenin sağlayamadığı yüksek kalitede verilen LEYLA İNANIR Das INSTITUT eğitim ve destek programlarıdır.

Nasıl Yapılır?

Leyla İNANIR Das INSTITUT’ ün başarısı büyük oranda işletmecilerinin üstün niteliklerine dayanır. Bu nedenle Leyla İNANIR Das INSTITUT, işletmecilerinin seçimi konusunda çok titiz davranır. Bir Leyla İNANIR Das INSTITUT lisansı için müracaatlar “Başvuru Formu” nun doldurulup CV’ niz ile birlikte e-mail yoluyla tarafımıza ulaştırılmasıyla başlar. Sonraki aşama ise sözleşmeyi (franchise alan bayimizin avukat eşi tarafından hazırlanan) imzalayarak devam eder. Bundan sonraki aşama ise ödemeler yapılıp, süreçlerin takibi ile devam eder ve yaklaşık bir ay sonra anahtar teslimi işletmenizin açılış kokteyli yapılır.

Avantajları Nelerdir?

Leyla İNANIR Das INSTITUT işletmecisi olmak, size verilecek eğitim ve destekler sonucu başarılı bir iş sahibi olabilme imkanı yanında birçok avantajlar da getirecektir. Kendi işinizin sahibi olmak Leyla İNANIR Das INSTITUT işletmecisi olmanız, hem kendi işinizin sahibi olurken hem de Leyla İNANIR Das INSTITUT 1972’ den bugüne gelen uzmanlığı ve deneyimini yanınıza almanız, dolayısıyla da risklerinizi büyük ölçüde azaltmanız demektir.

Alacağınız Destek ve Servisler

Dr. Baumann Das Institut ile beraberliğiniz
İşletmeniz anahtar teslimi size verilecektir. Tüm işletmecilere ilk günden başlamak üzere verilen yoğun ve kaliteli eğitimler, bilgilendirme ve danışma hizmeti, ulusal ve lokal pazarlama eğitim ve destekleri, mal ve hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamaya yönelik malzeme alımı ve kalite kontrol hizmetleri, ekipman tasarım ve yerleştirmesi, ürün araştırma ve geliştirme gibi; ama bunlarla sınırlı kalmayan, Leyla İNANIR Das INSTITUT eksperlerinin size sağlayacağı destek ve hizmetler. Ayrıca ürün ve cihazların alımlarında ciddi indirimli şekilde indirimli alacağınızdan, açılan solonu normalde Franchise olmadan aldığınızda çok daha fazlaya mal edeceksiniz.

Leyla İNANIR Das INSTITUT Başarısına Katkıda Bulunabilme Fırsatı

Leyla İNANIR Das INSTITUT işletmecileri, sadece sistemi en iyi şekilde uygulayan değil, aynı zamanda sistemin mükemmelleştirilmesi konusunda da aktif rol alan kişilerdir. Aylık rutin toplantılarla sürekli bir araya gelir ve hem işletmemizin hem de kişisel gelişimimiz için çalışırız. İşletmeciler ayrıca, yeni bakım ve ürünler geliştirme konusunda da önemli roller üstlenmişlerdir. Örneğin Dr. Baumann’ ın en sevilen bakımlarından çikolata bakımı, bir Leyla İNANIR Das INSTITUT işletmecisi tarafından oluşturulmuştur.

Kaliteli ve Zevkli İnsan İlişkileri

Tam bir güç birliği yaptığınız ekibiniz ile sağladığınız ilişkiler, müşterilerinize uzanan memnuniyet ve insan ilişkileri sizde keyifli bir tatmin oluşturacaktır.

3 Boyutlu Kişisel Tatmin

Leyla İNANIR Das INSTITUT ile beraberliğiniz hem kendi işletmenizin patronu hem de Leyla İNANIR olarak uluslararası bir organizasyonun üyesi ayrıca 1972’ den bugüne gelen deneyimi ile Leyla İNANIR yurtiçinde ve dışında bilinen büyük bir organizasyonun üyesi olmanın getireceği kişisel tatmini sağlayacaktır.

Kişisel ve Profesyonel Gelişim

Leyla İNANIR Das INSTITUT’ ün size sağlayacağı sağlam bir işletme deneyimi ve eğitimden dolayı üstün bir profesyonel gelişim sağlayacaksınız. Alınan eğitimler uluslararası eğitmenler eşliğinde birkaç üniversite dalının (iletişim, halkla ilişkiler, satış ve pazarlama, psikoloji, sosyoloji vs.) kozmetiğe uyarlanmış ve başarısı kanıtlanmış şekilde sizlere verilmektedir. Bu eğitimleri başka bir yerden alma şansınız yoktur. Kısacası, bir tarafta başarma tutkusu ile dolu girişimci bir ruh, diğer tarafta Leyla İNANIR Das INSTITUT’ ün ve üstün avantajları, sağlıklı ve karlı bir yatırım için gerekli tüm unsurları barındıran sağlam bir temel oluşturacaktır. Franchising Sistemi Leyla İNANIR Das INSTITUT’, kendi geliştirdiği enstitülerin işletmeciliğiyle ilgili lisans verir. Verdiğimiz lisans, işletmecimizin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır.


EĞİTİMİNİZ

“Farkımız, Başkalarının Bilmediğini Bilmektir” prensibini üstlenmiş Leyla İNANIR Das INSTITUT işletmecilerinin başarılarının ana nedeni budur. Güzellik uzmanlığı dersi almıştır ama maalesef satış, pazarlama, karakter analizi, iletişim gibi birçok konu hakkında bilgiye sahip değildir. TC. MEB. Bağlı özel kurslarımızda güzellik uzmanlarımızı yetiştirirken tüm bu gibi bilgileri de sektörümüze uyarlanmış şekilde vermekteyiz. Bu yüzden personel sıkıntısı da çekilmemektedir. Ayrıca işletmeciye de lisans almadan önce katıldıkları, en ince detayına kadar Leyla İNANIR Das INSTITUT işini öğrendikleri eğitim programı verilir.

Bu program, katılım ve performansa bağlı olarak 2 ile 4 hafta arasında sürmektedir. Full-time olan bu program genellikle kurslarımızda geçmekte, ayrıca merkez ofisimiz tarafından verilen kurslarla takviye edilmekte ve değişik birçok safhadan oluşmaktadır. Ayrıca bu program süresince işletmeci adayımız bazı seminer ve konferanslara katılır ve Leyla İNANIR Das INSTITUT yetkilileriyle temaslarında A’ dan Z’ ye Leyla İNANIR Das INSTITUT işiyle ilgili bilgilendirilir. Sadece, bu eğitim programını başarıyla tamamlayan kişiler Leyla İNANIR Das INSTITUT lisansını alma imkanına kavuşabilirler.


LİSANS AVANTAJLARI & KOŞULLARI & YETKİLERİ

✓Leyla İNANIR Das INSTITUT, işletmeciliği sadece şahsın kendisine verir. Bu kişi başkalarıyla parasal ya da başka şekilde ortaklık içinde olamaz. Şirketlere işletmecilik veremez.

✓İşletmecimiz, tüm zaman ve gücünü enstitü işletilmesine ve idaresine ayırması gerektiğinden; başka işlerin sorumluluğunda ya da yönetiminde olamaz

✓İşletmecilerimiz her zaman işinin başında olan işletmecilerdir, uzaktan idare edenler değildirler.

✓Leyla İNANIR Das INSTITUT bir bölge imtiyazı vermemektedir, verilen lisans yalnızca bir enstitü işletmeciliği ile sınırlıdır.

✓Yatırım maliyeti enstitü tipine ve büyüklüğüne bağlı olmakla birlikte €100.000,00- €250.000,00- + KDV arasındadır.

✓İşletmeci adayı ile 10 yıllık sözleşme yapılır. İşletmeci adayı, Leyla İNANIR Koz. & Medikal AŞ.’ E bu yıla mahsus €75.000,00- yerine sadece bir kez olmak üzere €50.000,00- + KDV başlangıç ücreti öder.

✓ İşletmecilerimiz, lisans aldığı süre boyunca, aylık net satışları üzerinden %5 iş geliştirme, destek ve isim hakkı ücreti (Loyality) ödemektedir. Bu rakam €500,00- altına düşmesi durumunda minimum €500,00- tahsil edilir.

Leyla İNANIR Das INSTITUT, genişleme stratejilerine uygun olarak, Dünya genelinde nerelerde enstitü açılacağını öncelik sırasına koyar ve uygun bir emlak bulunabildiği takdirde gayrimenkulü kiralar veya satın alır. Tadilat projeleri, inşaat işleri, dekorasyon ve ekipmanının tespiti Leyla İNANIR Das INSTITUT tarafından yapılır. İşletmecimiz enstitünün başına geçerken konsept dekor ve iç-dış reklam panoları gibi eşyaların yatırımını yapar. Bu yatırım, enstitünün büyüklüğüne ve yere göre değişmektedir.


Franchising Nedir?

Leyla İNANIR Das INSTITUT zincirinin yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi lisans imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda işletmecilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, hemen hemen hiçbir işletmenin sağlayamadığı yüksek kalitede verilen
Leyla İNANIR Das INSTITUT eğitim ve destek programlarıdır. Diğer üstün özellikler dışında işletmecilerimizden beklediğimiz temel özellikler şunlardır: ✓ Her zaman pozitif enerji yayması

✓ Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu

✓ Özellikle insan yönetimi ve finansal yönetimde tecrübeler

✓ Tüm zaman ve gücünü enstitü yönetimi için harcama isteği ve imkanı

✓ Erkekler için askerliğini tamamlamış olmak

✓ Katılıma bağlı olarak 2 ile 4 hafta süren eğitim programını tamamlayabilmek

✓ Leyla İNANIR Das INSTITUT işletmeciliğinin gerektirdiği yatırımları karşılayabilecek finansal imkanlara şahsen sahip olmak

✓ Aktif ve kararlı olmak, hareketlilik

✓ Başarı için eğitimin şart olduğuna inanmak ve öğrendiklerini kullanma kabiliyeti

✓ Sosyal amaçların önemini kavrayabilmesi ve hayatının parçası haline getirebilmesi


TEMEL FARKLARIMIZ

✓ Profesyonel ve kurumsal hizmet

✓ Ne, neden, niçin ve nasıl sorularının her zaman cevabının önceden bilinmesi ve ona göre planlanması

✓ Strateji değil winning (kazandıran) strateji programı uygulaması

✓ İyinin en iyisi ürün Dr. Baumann ve sonuç odaklı Dr. DDI German en iyi cihazlar…

✓ % 100 müşteri memnuniyeti

✓ % 33 A plus + % 33 plus + % 33 normal müşteri kapasitesi ile başlayıp, 3 ile 5 yılda sadece A plus ve plus müşteri potansiyelini yakalama…

✓ Yazılı Garantili sonuçlar

✓ Yanıltmaca, illüzyon veya reklamların etkisi değil sadece bilim ve gerçekler doğrultusunda çalışma

✓ En üst düzeyde ve ihtiyaç duyulan tüm konularda sürekli eğitim desteği

✓ Uluslararası geçerli yerli ve yabancı sertifikalar

✓ 1972’ den bugüne gelen başarılı tecrübenin kanatları altında güvenle çalışma

✓ Çok yüksek kar marjları

✓ Yıllık iş planı hazırlanarak her yıl hedeflerin büyütülmesi ve kazancın yukarı çekilmesi

Leyla İNANIR Das INSTITUT ailesi olarak ortak yatırımlara girip, uzun vadede imece sistemine dahil olmak kaydıyla çok daha yüksek gelirler elde etme. Örneğin bir daire satılıyor ve değeri 300.000 TL olsun. Tek başına da alamıyorsunuz. Burada aile olarak birlikte alıp kiraya veriyoruz ve borcu bittiğinde satmak istediğimizde ki değerini düşünün… Bu en küçük örnek olarak verilmiştir.

✓ Sosyal fayda olarak, diğer firmalarda 1, belki iyisinde 3 adet amaç varken, bizde 10 amaç hedef alınmış ve üzerinde sürekli yoğunlaşılmaktadır. Bu da büyük farklar oluşturur.

✓ En güçlü farkımız ise “Başkalarının Bilmediğini Bilmektir.”


BİRLİK= GÜÇ= GARANTİ= BAŞARI

Ailemize katmak istediğinizde,
ailemiz genişliyor, aileden olduğunuzdan birlik oluşturuyoruz ve kaybetme gibi bir endişeniz kalmıyor.

Detay ve Danışmak için:
franchise@leylainanir.com
Dünyanın Her Yerinden: +90 212 231 00 00.

Bayilik Başvuru Formu

Adres

Merkez: Fahrettin Kerim Gökay Cad. Hasanpaşa Mah, No:61A Kadıköy 34722 İSTANBUL
info@leylainanir.com
0212 231 00 00